Project Description

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi

South Ukranian State Pedagogical University,1805 yılında Ukrayna’nın Odessa kentinde kurulmuştur.Üniversite başta YÖK olmak üzere Avrupa Birliği tarafındanda tanınmaktadır.Üniversitenin eğitim dili Rusça ve Ukraynacadır.

Ukrayna’da eğitim alacaklar pedagoji bölümünde okumak ister misiniz? Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi tercihinizle geleceğinizi şekillendirebileceksiniz. 1805 yılında kurulmuş olan bu üniversite oldukça köklü bir üniversitedir. Ukrayna’nın güneyinde yer aldığı için Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi adıyla anılan üniversitede yer alma imkanıyla geleceğiniz daha iyi olacaktır. En önemli eğitimcileri yetiştirmiş ve yetiştirmekte olan üniversite sizleri akademik kadrosuyla alanınızda geliştirebilecektir. Bilimsel çalışmalar, matematik ya da fizik alanındaki projeler, psikoloji bölümündeki başarısı ile bu üniversitenin adı çok duyulmuştur.

Sizlerde başarıları ile ünlü kök salmaya devam eden bir üniversitede okuma hayalinizi burada tamamlayabilirsiniz. Lisans eğitim süreciniz boyunca bu ülkenin iyi akademik personeli tarafından tam donanımlı şekilde yetiştirileceğinizden emin olabilirsiniz. Akademik binaları, sosyal aktiviteleri, dil öğrenme fırsatı yaratıyor oluşuyla abu üniversiteyi seçmiş olmaktan dolayı mutlu olabileceksiniz.

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi mezunlarıyla görüşerek buradan mezuniyetiniz ile geleceğiniz mevkilerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Şimdiye kadar Avrupa’nın en iyileri listesinde yer alan üniversite başarılarıyla ünlü bir üniversite konumunu her geçen gün daha da artarak kazanabilmektedir.

Spor kampları, araştırma laboratuvarları, geniş kütüphane imkanlarıyla sizlerin alan bazınız da her yönden gelişiminize destek olabilecek çevreyi sunmaktadır. Bir lisans öğrencisi olarak pek çok ülkede bulamayacağınız imkanlarla donatılabilmenize fırsat tanıyabilecektir.

Rusça ya da Ukraynaca dillerinde eğitim alma hakkınızı sonuna kadar kullanabileceğiniz akademik ortamlar ayağınıza kadar sunulabilmektedir. Birbirinden bilgili akademik elemanlarla aynı ortamda bilgi yarıştırma fırsatını yakalamaya hazır mısınız?

Haritadaki Konum ;