Project Description

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi

Ukraynaca, Rusça, İngilizce dil seçenekleri ile eğitim hizmetini sürdürmekte olan Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi bünyesinde 82 değişik ülkeden toplamda 6000 kişilik kapasitesi ile öğrencilerine eğitim hizmeti vermektedir. Sizde bu kaliteli eğitim kurumunda bologna eğitim sistemi ile bir eğitim hayatı yaşamak isterseniz aranan bazı özellikler bulunmaktadır.

Lise veya lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Ayrıca sağlıklı olduğunuzu belirten heyet raporundan geçmiş bir rapor ile beraber noter huzurunda onaylanmış olması gerekmektedir ve kaymakamlık tarafından onaylanmış olması gerekir. Bunun yanı sıra eğer bu şartları yerine getiriyorsanız yapmanız gereken tek şey hemen Şan Yurtdışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofislerini arayarak yararlanıp Hizmet alabiliyorsunuz. 0850 840 14 45 numarasını arayarak gerekli detayları öğrenebilirsiniz. Size detaylı bir şekilde bilgi verilecek eğer şartlarınız uygun konumda ise kaydınız gerçekleştirilecektir. Yapılacak olan sözleşme dahilinde vize ve kayıt kısımları alanında uzman personel ekibimiz tarafından gerçekleştirilecektir.

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi Ukrayna’nın başkenti olan Kiev’de kurulmuş olmakla beraber bologna eğitim sistemi ile öğrencilerine eğitim hizmetleri vermektedir. Çok geniş bir kütüphaneye, teknolojik donanıma bilgi ve birikime sahip olan Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesinde eğitim görmek için yukarıda belirtmiş olduğumuz şartlar sizin için uygunsa vakit kaybetmemenizi öneririz. Bunun sebebi şudur ki iş hayatına atıldığınızda yapacağınız iş başvurularında daima aranmakta olan akıcı bir yabancı dil isteği bulunmaktadır. Siz Kiev’de Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesinde eğitim görmeye başladığınızdan itibaren geçerli olmak üzere ilk yıl hazırlık olarak geçmektedir. Dolayısı ile hazırlık sınıfında sizin için geçerli olan bu sistem dahilinde alacağınız eğitim hizmeti ile beraber kaliteli bir lisans dönemine geçiş yapacaksınız. Yazımızın başında belirttiğimiz gibi, Ukrayna dili, Rusça ve İngilizce dil seçenekleri ile beraber eğitim görebileceğiniz bu okulumuzda temel olarak havacılık eğitimi ağırlıklı olarak verilmektedir. Okulun temel amacı havacılık alanında öğrenciler yetiştirmektir.

Fakat Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi bünyesinde bulunan 46 bölümden birini tercih ederek çalışmalarınızı sürdürmek sizin elinizde olan bir şey olduğundan dolayı nasıl uygun görürseniz öyle bir eğitim alacaksınızdır. Okul bünyesinde verilmekte olan eğitimlerde ilk yıl olan hazırlık sınıfında seçeceğiniz dil tercihi ile beraber misal ingilizce’yi tercih ettiyseniz yıl boyunca ingilizce eğitimi ve mesleki ingilizce eğitimi alacaksınız. Bu durumda akıcı bir ingilizce bilginiz olacak eğitim hayatınız boyunca daima ingilizce içerik ile sorumlu olacağınızdan dolayı yapacağınız bu çalışmalarda rahat bir lisans eğitimi için temellerinizi hazırlık sınıfında oluşturmuş olacaksınız. Hazırlık sınıfını başarı ile bitirip lisans dönemine geçiş yapmanız doğrultusunda ikinci yıl yani lisans eğitiminizin ilk yılından itibaren geçerli olmak üzere bologna eğitim sistemi ile karşı karşıya olacaksınız. Bologna eğitim sisteminde öğrenciler daima araştırmaya, uygulamaya ve öğrendikleri ile ilgili sunumlar yapmaya hazırlıklı olmaları gerekmektedir.

Haritadaki Konum ;